Uncategorized

„Trafny wybór” J.K. Rowling

   27048678_1775583292451863_1761472290_o

Nowa recenzja, która powstaje na podstawie książki jednej z najbardziej utalentowanych pisarek. Dużo się mówiło o tej książce przede wszystkim dla tego, że dotychczas J.K. Rowling znana była tylko z serii książek o Harrym Potterze która w główniej mierze skierowana była dla nastoletniej części czytelników. Ale jak wiemy nie tylko porwała nastoletnią cześć czytelników, dorosłych również. Dlatego też dla niektórych fakt wydania powieści pisarki dla dorosłych był niemałym zaskoczeniem. Ciekawość, ale i zapewne kunszt pisarki sprawiły, że książka dzięki czytelnikom powędrowała po tytuł bestselera już po pierwszym tygodniu od premiery. 5 lat to czas jaki pisarka poświęciła na napisanie tej powieści. Daje to czytelnikowi poczucie, iż dopracowała w niej każdy najdrobniejszy szczegół co oczywiście odzwierciedla książka. Jest to również kolejna pozycja z dorobku J.K. Rowling która została zekranizowana w mini serialu w 2015 r. w Wielkiej Brytani.

     Barry nie żyje. Ta niespodziewana śmierć pogrąża Pagford w chaosie. Na jaw wychodzą tajemnice mieszkańców. Urocze miasteczko z brukowanym rynkiem i wiekowym opactwem już nigdy nie będzie takie jak dotąd.
Wybucha wojna bogatych z biednymi, nastolatków z rodzicami, wojna żon z mężami i nauczycieli z uczniami. Kto przejmie władzę po Barrym? Jak daleko się posunie w tym zaciekłym konflikcie?
Pełna czarnego humoru, błyskotliwa i prowokująca wielka powieść o małym miasteczku.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s